Nejlevnější autodíly

není co řešit

Filtry

Nabízíme olejové, vzduchové, palivové a kabinové filtry od těchto výrobců:

FRAM

fram.gif

FRAM Jeden z nestarších výrobců filtrů založen v roce1934. Dnes je součástí italského koncernu Sogefi filtration group. FRAM filtry pokrývají široký vozový park svými více než 4000 referencemi. Se svojí více než 70. letou praxí je výrobcem uznávaným na celém světě a získal si i určitý respekt mezi konkurení.

FILTRON

filtron.gif

 FILTRON Wix-Filtron založena v roce 1982 v Gostyni v Polsku. Je členem mezinárodního motoristického koncernu Affinia group. Výrobce a distributor filtrů pro motorová vozidla, stroje a motory, vlastnící nejmodernější laboratoř na testování filtrů v Polsku. Za 25 let praxe vyrábí filtry pro téměř všechny značky automobilů. Obchodní nabídka k dnešku činní více než 1750 položek fitrů.

UFI

ufi.gif

Obchodní značka UFI - Universal Filter International - je světově známá kvalitou produktů, inovacemi technických řešení a vysokou profesionalitou svých konstrukterů. Přísným dodržováním principů obecné kvality - certifikát UNI EN ISO 9001 DNV - může UFI zaručit svou obchodní značkou kvalitu svých produktů. UFI zaujímá stále významnější roli také v oblasti sportu - mezi nejdůležitější zákazníky patří například tým Ferrari Formule 1.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.